6 C
İstanbul
1 Aralık 2020

ALEVİ BELLEĞİ‘ni diri tutacak, Hakk-Muhammed-Ali diyenlerin sesi olacak, armudun sapı-üzümün çöpü demeden Alevileri bir araya getirecek, Haricilerin yalanlarını pazara çıkaracak bir haber-yorum sitesi için çalışıyoruz. Aleviliğin temel inançlarına aykırı olmamak kaydıyla sitemiz, eli kalem tutan bütün canlarımıza açıktır. Özellikle akademisyenlerimizin değeri anlaşılamamış çalışmalarını ve inanç önderlerinin geleneksel bilgilerini toplumumuzla paylaşmak temel çalışma alanlarımızdan biri olacaktır. Evrensel insan haklarına saygılı olmak ve uluslararası hukuka uygun hareket etmek temel prensiplerimiz arasındadır.
Cümle canlara saygı ile duyururuz.
YOL HABER KURULUŞU

İletişim Bilgileri

ALEVİ BELLEĞİ YOL HABER KURULUŞU

TÜRKİYE

+(90) 532 179 3824
+(90) 542 445 4462

Email: alevibellegi@gmail.com

Hakkımızda

ALEVİ BELLEĞİ‘ni diri tutacak, Hakk-Muhammed-Ali diyenlerin sesi olacak, armudun sapı-üzümün çöpü demeden Alevileri bir araya getirecek, Haricilerin yalanlarını pazara çıkaracak bir haber-yorum sitesi için çalışıyoruz. Aleviliğin temel inançlarına aykırı olmamak kaydıyla sitemiz, eli kalem tutan bütün canlarımıza açıktır.

Mesajınızı Yazınız!

    LATEST POSTS

    Sünnilik saldırı altında da Alevilik değil mi?

    0
    Türkiye'de din eleştirisi genelde Sünnilik üzerinden yapılır. Dini siyasete alet etmek, din adamı diye ortaya çıkan meczupların tuhaf işleri, en yetkili din adamlarının saçma...